Prosím nedělejte mi na blogu reklamy. Děkuji

Červen 2010

NÉÉÉÉ ŠLOLIČKO NÉÉÉÉ

30. června 2010 v 14:22 ZŠ Koryčanské Paseky

Ach jo, dneska jseme byli poslední den ve Sluníškové škole. V 8:00 jsme šli do tělocvičny se rozloučit!!! Paní ředitelka nám přečetla hodnocení tříd co napsaly paní učitelky. Až se vše přečetlo tak řekla paní ředitelka kdo půjde jako první jestli 5.A nebo 5.B. Nakonec jsme šli první (5.A). Stoupli jsme si tam a začali brečet (jenom někteří). Vždycky za náma přišla paní ředitelka a my jsme se museli představit. Paní ředitelka něco o nás řekla a asi po 2 minutách jsme si zavolali svého prvňáčka a on si klekl před nás. Od místostarostky jsme dostali na památku pamětní list. Potom se rozdaly trička a naši prvňáčci nám je oblekli. Mezitím jsme si předali dárečky a napili jsme se dětského šampáňa. Potom zavolali 5.B a to bylo to samé. Sluníčková školičko bude mi po tobě smutno!!!!


Boží :*

26. června 2010 v 11:58 Písničky

xD super guiz xD

22. června 2010 v 16:12 Quizky

V jakém roce vznikla společnost Nokia??

a) 2000

b) 1952

c) 1865


Kdo zpívá písničku láska v housce??

a) Xindl-x

b) Xindl-x Olga Lounová

c) Olga Lounová


Jak se jmenuje Trendy girl??

a) Ashley Tisdale

b) Rihanna

c) Taylor Swift


Jak se jmenuje Klasická kráska??

a) Miley Cyrus

b) Lady Gaga

c) Kristen Stewart


Jak se jmenuje ZŠ??

a) Videčská

b) Videčká

c) Videččká
JEN TO NEJ!!

15. června 2010 v 16:00 Horory, trapásky a srandy z BRAVA GIRL A Z BRAVA
Učastníci zájezdů
tak tohle je NEJbláznivější
cestovka, o které jsme slyšeli!
Přádá totiž zájezdy pro
plyšáky! Zaplať svému
,,kámošovi" okružní cestu
Prahou a on se ti po návratu
pochlubí fotkami.


Ještě pár bazénu a půjdu!
Taky nevěříš že voda
je Největším nepřítelem
koček?? Jak kterých. Perská
krasavice PRINNA totiž
koupání miluje! Kdykoli
jde pánička do bazenů,
PRINNA hupsne k ní a nasadí kraula.


Zaleť si do školy
Nerada chodíš po svých?? Brzy
už možná nebudeš muset!
Novozélanská společnost
totiž začala prodávat NEJvětší
vychytávku dnešní doby
- hračičku, se kterou uletíš
50 KM


Prší, prší, jen se leje
Pejsek se musí venčit pravidelně,
ale co když zrovna prší?? Pořiď
svému NEJlepšímu příteli parádní
holinky a pláštěnku!!


Nikomu tě nedám, méďo!
Osiřené opičí mládě Walli,
o kterého se stará lidská
maminka, miluje plyšáky.
A vůbec mu nevadí, že je
jeho méďa daleko větší
než on. Střeží si ho
jako ten NEJcennější
poklad!!

Horory

15. června 2010 v 15:39 Horory, trapásky a srandy z BRAVA GIRL A Z BRAVA

Horory

Nerušte mrtvé!

Nedávno měla moje kámoška narozky. Na oslavě jsme se rozhodli, že skusíme vyvolávat duchy. Říkali jsme si, že je to neškodné a že duchové neexistují, a smáli u´jsme se tomu. Jedné kámošce nedávno zemřela babička, a tak jsme vyvolávali jí. Řekli jsme, že jestli je její duch mezi námi, aby nám dala znamení. Jakmile jsme to dořekli, zhaslo světlo! Po pár vteřinách začalo blikat. To už jsme křičeli na celý barák! Rychle jsme to ducha chtěli odvolat, než napáchá nějaké škody, ale dvě holky se vyděsily a odmítaly pokračovat. Mezitím se začaly pohybovat záclony, jako by do nich foukal silný vítr, ale okna byla zavřená a začaly se ozývat zvuky z kámoščiného klavíru. Holky jsme nakonec přemluvili a rychle jsme začali s odvoláním. Naštěstí to zabralo a všechno se uklinilo. Od té doby si s nadpřirozenem nezahráváme!!!!!


Šílená prababička

Na tennhle zážitek asi nikdy nezapomenu, i když bych hrozně chtěla. Jednou u nás byla na víkend prababička, která bydlela na druhé straně repbliky a vídali jsme ji jen z řídka. Abych se přiznala , vždycky jsem z ní měla strach vím, že to z ní divně, ale byla hrozně přísná a to na ní bylo děsivého. V posledních letech navíc občas mluvila nesmysly. V noci jsem se vzbudila a šla jsem na záchod. Poté jsem zamířila rovnou do koupelny a celá rozespalá šahala po světle. Jakmile se v místlńosti rozsvítilo, hrozně jsem se lekla! Uviděla jsem tam prababičku. Měla nazelenalý obličej a z očí bylo vidět jen bělmo. vypadala vztekle, něco si mumlala a roztřesenou rukou se po mě začala natohovat. Rychle jsem couvla, ale ona po mě skočila a pořád opakovala Taky tě dostanou, taky tě dostanou...  Křičela jsem z plných plic a utíkala okamžitě za rodiči. Rychle jsem je probudila a řekla´, co se stalo. Šli se se mnou podívat na prababičku. Ta už ale ležela v posteli. Mysleli jsme, že spí, ale ráno už se neprobudila. Nejhorší je že podle lékařů zemřela kolem půlnoci. Já ji viděla - nebo to něco v ní - viděla kolem třetí ráno! Od té doby se bojím vylézat z postelr, pořád před sebou vidím ten její mrtvolný obličej...Zlá předtucha

Měla jsem jet ke kamerádce Martině, protože se jí narodil bratříček Matyáš, a proto jsem se na něj jako správná ,,tetička" podívat. Kámoška bydlí ve vedlejším městě, a tak jsem jela autobusem. Měla jsem být u ní na víkend. Jela jsem večerním spojem a padla na mě strašná únava. Po chvíli jsem usla. Zdál se mi příšerný sen! Viděla jsem kolébku a v ní malé dítě. Děťátko bylo přikryté peřinkou, na které bylo višité jméno Matyášek. Pak se sen změnil a já viděla kámoščiné rodiče v černém plačíci nad malou rakví. V tom jsem se hrůzou probudila! Hned jsem volala Martině, jestli je malý v pořádku, a ona se smíchem řekla, že spí jako dudek. Za hodinu jsem dorazila na nádraží, ale Martinu jsem nikde neviděla. Zavolala jsem jí, jestli se nezdržela, ale to co mi řekla, mě šokovalo: ,, Ahoj, promiň, ale něco je s Matyáškem jsme v nemocni. Mrzí mě že jsi musela jet takhle zbytečně, čekáme, co nám doktoři řeknou." Po několika dnech mi volá celá ubrečená. Její bráška bohužel ZEMŘEL.


Hororová noc

Rodiče šli večer ke známým a já pozvala kámošku Janu, abych nespala samy. Koukaly jsme se n horor, a když skončil, nypadlo nás vzít kameru avyrobit vlastní dílko. Po chvíli jsme ti chtěli pustit, co jsme natočily. U jednoha záběru jsme si všimly stínu za balkonovými dveřmi. Dost nás to vyděsilo, ale i tak jsem se tam šly podívat. Chytly jsme se za ruce a nakoukly tak... Když jsme viděly tmavou postavu, začaly jsme ječeta utíkaly jsme do koupelny, kde jsme se zamkly. Po chvíli jsme slyšely zvuk rozbijeného skla. Začaly jsme hisrericky brečet, bylo to hrozné. Odmítly jsme jít ven. K ránu nás vzbudil zvuk sirény. To už jsme se odvážily vylézt. Venku byla policie s mýi rodiči. Měly jsme štěstí! V našem domě řádil zloděj!


Xindl-x

7. června 2010 v 17:33 Písničky

Mixx

5. června 2010 v 12:24 Quizky

Příklad: 6974+6559=


a) 13523

b) 13533

c) 13733Jak se jmenuje seriál Ordinace v .............

a) růžové zahradě 1

b) zahradě růžové 2

c) růžové zahradě 2Kdo vyhrál československou superstar??

a) Martin Chodůr

b) Miro Šmajda

c) Dominika StaráJak se jmenuje stránka

a) Facebook

b) Facelook

c) Facebuuk


Kdo zpívá písničku Replay

a) Iuaz

b) Iyaz

c) Iiaz

 KONEC HLASOVÁNÍ V GUIZU MIXX


Diplomek pro Lucy

5. června 2010 v 11:29 Diplomky
bnfgj